Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Draudimas>Draudimas. Draudimo paslaugos

Draudimas. Draudimo paslaugos

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Paslaugų įmonės bendra apžvalga. Paslaugų klasifikavimas. Paslaugų paketas. Pagrindinė ir papildomos paslaugos. Naujų paslaugų įvedimas. Paslaugos kainodaros procesas. Paslaugos kokybės užtikrinimas. Paslaugos rėmimo programa. Paslaugų plėtros strategija. Išvados.

Ištrauka

Aš pasirinkau draudimo paslaugų įmonę ERGO grupė.
Šiame darbe apžvelgsiu jos teikiamas paslaugas – kaip ir pagal ką jos yra klasifikuojamos. Koks yra paslaugų paketas, bandysiu išsiaiškinti ar bendrovė pagrindines paslaugas papildo kitomis paslaugomis. Ką įmonė daro norėdama išlaikyti esamus ir pritraukti naujus klientus. Kokias įveda naujas paslaugas. Bandysiu išsiaiškinti pagrindines problemas ir numatyti jų sprendimo būdus. Kaip draudimo bendrovė užtikrina savo paslaugų kokybę.
1991 m. gegužę įsteigta Lietuvos ir Vokietijos UAB "Drauda" tapo pirmąja užsienio kapitalo draudimo bendrove Lietuvoje. Devynerius metus ji priklausė Vokietijos draudimo grupei "Alte Leipziger". Kartu su vokišku kapitalu buvo perduota patirtis ir gilios draudimo tradicijos, taip pat sudarytos sąlygos stabiliai ir efektyviai veiklai.
2000 m. sausio mėn. draudimo bendrovės pagrindiniu akcininku tapo Vokietijos ERGO draudimo grupė. 2001 m. rugsėjo 20 d. "Drauda" pakeitė pavadinimą į "ERGO Lietuva". Suvienodinti vienai iš didžiausių Europos draudimo grupei ERGO priklausančių bendrovių pavadinimus nuspręsta siekiant gerinti paslaugų teikimo efektyvumą ir kurti bendrą identitetą. ERGO besivadinančių bendrovių yra tiek kaimyninėse Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, tiek labiau nuo Lietuvos nutolusiose Europos šalyse.
2001 m. vasarą Vokietijos ERGO grupė tapo pagrindine ne gyvybės draudimo bendrovės "Preventa" akcininke. 2002 m. pastaroji įmonė galutinai suvienyta su "ERGO Lietuva". Sujungus bendrovių "ERGO Lietuva" ir "Preventa" ilgametę draudimo verslo patirtį, patobulintos esamos draudimo paslaugos bei sukurta naujų. "Preventa" sėkmingai dirbo su smulkiais klientais, todėl jiems parengti patrauklūs draudimo paketai. Šiandien ERGO grupėje apsidrausti visomis draudimo rūšimis gali tiek privatūs asmenys, tiek įmonės. Grupės tikslas yra išlaikyti visus klientus ir atitikti jų lūkesčius.
ERGO pardavimų tinklas apima visus didžiausius Lietuvos miestus ir miestelius. Grupė turi 8 regioninius centrus ir 43 atstovybes visoje Lietuvoje.
Šiuo metu tai vienas iš universaliausių ir įvairialypiškiausių pardavimo tinklų Lietuvoje. Per daugiau nei trylika veiklos metų "ERGO Lietuva" sukaupė nemenką įstatinį kapitalą, solidžius draudimo rezervus, kitą turtą, užtikrinantį įmonės mokamąjį pajėgumą ir garantuojantį klientų saugumą. ERGO grupės finansinį patikimumą taip pat užtikrina patikimos ir didžiausios tarptautinės perdraudimo kompanijos.
Šiandien ERGO draudimo grupės bendrovės yra tarp pažangiausių Lietuvos draudikų. Finansinis patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos paslaugos ir profesionalumas - kertiniai akmenys, leidžiantys "ERGO Lietuvai" siekti teigiamų rezultatų šalies draudimo rinkoje.ERGO grupė užima lyderio pozicijas Lietuvos, Latvijos ir Estijos draudimo rinkose. Į Lietuvos draudimo bendroves ERGO grupė investavo 84 mln. Lt ir sukūrė per tūkstantį darbo vietų. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasDraudimo kursinis darbas
KategorijaDraudimas
TipasKursiniai darbai
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai2
Dydis41.1 KB
AutoriusElyte
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2004 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasJunevičienė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Draudimas. Draudimo paslaugos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 16 puslapių 
  • Kauno kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Junevičienė
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą