Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Draudimas>Draudimo paslaugos

Draudimo paslaugos

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Įvadas. Draudimo sąvokos teoriniai aspektai. Draudimo veiklos reikšmė. Draudimo paslaugų klasifikacijos pateikimas. Draudimo brokerio reikšmė ir funkcijos draudimo rinkoje. Lietuvos draudimo rinkos analizė.

Ištrauka

Visais žmogaus gyvenimo ir veiklos etapais labai svarbią reikšmę turi siekimas būti saugiam ir apsaugoti savo artimuosius, turtą. Tik saugus žmogus gali jaustis laimingas. Žmonės rūpinasi savo užgyventu turtu įvairiai: vieni rengia signalizaciją, kiti deda šarvuotas duris, treti – grotas balkonuose. Bet visa tai brangum, gali sugesti, neapsaugo nuo gaisro, sprogimo ir stichinių nelaimių. O netekti turto ir stogo virš galvos – pati baisiausia nelaimė.
Dėl šios priežastioes žmonės nuo labai senų laikų savo saugumui padidinti ir galimų rizikų poveikiui sumažinti ėmė taikyti įvairias draudimo formas ir elementus. Draudimo veiklos atsiradimas, vystymasis, glaudžiai susijęs su visuomenės socialinio, ekonominio ir technologinio vystymosi tendencijomis. Išsivysčiusių šalių ekonomikos istorija rodo, kad būtent dėl draudimo galimas greitesnis ūkio augimas: jeigu neegzistuotų toks apsaugos būdas, tikrai būtų atsisakoma daugelio potencialiai sėkmingų projektų – pradedant sprendiniais, įgyvendinamais žmogaus gyvenime, smulkiame versle ir baigiant šalių investicijomis užsienyje.
Todėl pastaraisiais metais Vakarų šalyse, palyginti su kitomis paslaugomis, sparčiai plėtojamas draudimo paslaugų verslas, didėja jo vaidmuo socialiniame ir ekonominiame valstybės gyvenime. Šiose šalyse nuolat daugėja draudėjų, t.y. fizinių ir juridinių asmenų, patikinčių riziką drauduikams (draudimo įmonėms), didėja pasirašomų draudimo įmokų (premijų) apimtis, plėtojama draudimo paslaugų produktų įvairovė, tobulinami jų paskirstymo (pardavimo) vartotojams kanalai, draudikų komunikavimo ir bendradarbiavimo su draudėjais priemonės ir būdai, iš esmės gerinamas klientų aptarnavimas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasDraudimo kursinis darbas
KategorijaDraudimas
TipasKursiniai darbai
Apimtis12 puslapių 
Literatūros šaltiniai23 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis41.22 KB
Autoriusainutia
Viso autoriaus darbų13 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Draudimo paslaugos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą