Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Draudimas>Gyvulių draudimas įmonėse ''Baltikpolis'', ''ERGO'' ir ''Lietuvos draudimas''. Palyginimas

Gyvulių draudimas įmonėse ''Baltikpolis'', ''ERGO'' ir ''Lietuvos draudimas''. Palyginimas

  
 
 
12345678910
Aprašymas

Įvadas. Draudimo taisyklės. Draudimo objektas. Draudiminiai įvykiai. Nedraudiminiai įvykiai. Draudimo vieta. Besąlyginė išskaita. Draudimo suma. Draudimo išmokos. Papildomos sąlygos. Išvados.

Ištrauka

Nuo Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą tapo naudinga vystyti kaimo turizmą, plėsti žemės ūkį, užsiimti gyvulių verslu. Ypač tai populiarėja dėl ES teikiamos Sapard paramos programos. Gyvulių verslas, kaip ir visi kiti verslai, yra rizikingas ir būtų nenaudinga juo, kaip ir dauguma kitų verslų, užsiimti, jei nebūtų teikiamos draudimo paslaugos. Todėl šiame darbe bus nagrinėjamas gyvulių draudimas.
Analizei pasirinktos trys įmonės, siūlančios gyvulių draudimą: Lietuvos Draudimas, Ergo Lietuva, Balticpolis.
Gyvulių draudimo taisyklės sudarytos remiantis daugeliu bendrųjų draudimo taisyklių. Pavyzdžiui, tokių kaip draudiko pareigos ir atsakomybė, draudėjų pareigos ir atsakomybė, draudimo sutarčių sudarymo taisyklės, draudimo sutarties sudarymo tvarka, įmokų mokėjimo taisyklės ir panašiai.
Tačiau yra ir specialių šios draudimo rūšies taisyklių, pritaikytų būtent gyvulių draudimui. Tai taisyklės apie draudimo objektus (gyvulius, gyvūnus), jų būklę, vertės nustatymą, draudimo įmokos nustatymą, atskirus draudiminius ir nedraudiminius įvykius ir panašiai. Būtent tokiomis specifinėmis draudimo taisyklėmis ir gali skirtis draudimo įmonių siūlomos draudimo paslaugos. Todėl toliau darbe bus nagrinėjami įmonių Lietuvos draudimas, ergo Lietuva ir Blticpolis gyvulių draudimo paslaugos skirtumai.
Balticpolis draudžia galvijus, avis ir ožkas, arklius, kiaules, bičių šeimas aviliuose, grynaveislius šunis ir kailinius žvėrelius. Nedraudžiamos katės ir kiti gyvuliai pagal susitarimą. Taigi šios įmonės draudimo objektų sąrašas siauriausias.
Visose trijose draudimo įmonėse draudiminiais laikomi šie įvykiai: gyvulio (gyvūno) žuvimas, dingimas, gaišimas, priverstinis paskerdimas ar sunaikinimas. Draudžiama nuo neužkrečiamų, užkrečiamų, pavojingų ir labai pavojingų ligų, taip pat gamtos sukeltų nelaimių: liūties, audros, krušos, šilumos poveikio, vagystės, piktavalės trečiųjų asmenų veiklos. Ergo Lietuva ir Balticpolis taip pat dar draudžia nuo šalčio poveikio. Lietuvos draudimas ir Balticpolis draudžia dar ir nuo elektros srovės poveikio, žaibo, pūgos, uždusimo, žvėrių užpuolimo, ūminio apsinuodijimo nuodingosiomis žolėmis ar medžiagomis, pakliuvimo po transporto priemone ar kitų trauminių sužalojimų. Kaip išskirtines šių įmonių draudimines rizikas reikia paminėti Balticpolio siūlomas sprogimo, potvynio ir poplūdžio, Lietuvos draudimo – gyvatės įkirtimo ar vabzdžių sugėlimo, paskendimo. Ergo Lietuva vienintelė iš šių trijų įmonių draudiminiu įvykiu laiko gyvulio gydimo nuo neužkrečiamų ligų ir traumų išlaidas, atliekant tokias veterinarijos gydytojų paslaugas kaip terapinis gydymas ir diagnostinis tyrimas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-11-10
DalykasDraudimo referatas
KategorijaDraudimas
TipasReferatai
Apimtis7 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis15.39 KB
AutoriusJustina
Viso autoriaus darbų11 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Gyvuliu draudimas imonese Baltikpolis ERGO ir Lietuvos draudimas. Palyginimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 7 puslapiai 
  • Vilniaus Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą