Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Draudimas>Draudimo paslaugos: samprata, klasifikacija, vystymasis bei draudimo paslaugų kainodaros formavimo aspektai

Draudimo paslaugos: samprata, klasifikacija, vystymasis bei draudimo paslaugų kainodaros formavimo aspektai

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
Aprašymas

Įvadas. Pagrindinės sąvokos. Draudimo paslaugų bazinis paketas. Draudimo paslaugų klasifikacija ir kriterijai. Negyvybės draudimo paslaugos analizė. Kainodaros nagrinėjimas teorijos požiūriu. Draudimo paslaugų produktas. Draudimo paslaugų kaina. Draudimo paslaugų paskirstymas. Draudimo paslaugų pardavimo rėmimas. Transporto priemonių civilinės atsakomybės draudimo paslaugos kainodara. Išvados.

Ištrauka

Temos aktualumas. Draudimo kaip verslo rūšies vystymasis prasidėjo dar didžiųjų geografinių atradimų laikais. Jau tada atsirado poreikis sumažinti verslo riziką. Vystantis ekonomikai, kartu išaugo draudimo veiklos svarba. Draudimo veikla išaugo į atskirą finansinio verslo šaką, kurioje šiuo metu vyksta milijardinių sumų kapitalo judėjimas. Draudimo kompanijos tapo vienomis iš svarbiausių finansinių institucijų. Draudimo veiklos funkcionavimo ir vystymosi prielaidos glaudžiai siejasi su bendra ekonomikos raida ir joje vykstančiais pokyčiais.
Draudimo reikšmė valstybių socialiniame, ekonominiame gyvenime nuo pat jo atsiradimo pradžios nuolat auga. Didėja ne tik besidraudžiančių asmenų ratas, draudžiamų rizikų rūšys, bet ir surenkamų draudimo įmokų apimtys. Aiški draudimui skiriamų nacionalinių pajamų dalies didėjimo tendencija.
Draudimas turi labai didelę ir įvairiapusę reikšmę. Pirmiausia netikrumo dėl ateities ir tuo pačiu užslėptos baimės jausmą jis leidžia pakeisti užtikrintumo ir saugumo jausmu. Įvykus draudimo sutartyje numatytam įvykiui yra sušvelninamas dėl jo atsiradęs poveikis.
Mūsų pasirinkta tema yra aktuali ir svarbi, nes esant sparčiam technikos tobulėjimui, rinkos didėjimui, tarptautinės prekybos plėtimuisi, ūkinės veiklos stiprėjimui draudimas yra tiesiog būtinas. Jo dėka galima atlyginti nuostolius ir sumažinti riziką įvairiose srityse.
Darbo tikslas. Remiantis teoriniais pagrindais, išanalizuoti draudimo paslaugos sampratą, klasifikaciją, vystymąsi bei draudimo paslaugų kainodaros formavimo aspektus.
Darbo uždaviniai:
1. Pateikti draudimo paslaugų bazinį paketą.
2. Išnagrinėti draudimo paslaugų klasifikavimo kriterijus.
3. Ištirti negyvybės draudimo paslaugą.
4. Pateikti draudimo paslaugų kainodaros formavimo aspektus
5. Pateikti transporto priemonių civilinės atsakomybės draudimo kainodaros analizę.
Tyrimo metodai. Tyrimui atlikti naudojom, tokius pagrindinius metodus:
1. Mokslinės literatūros analizė.
2. Statistinių duomenų analizės (lentelės, paveikslai).
3. Lyginamosios duomenų analizės. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasDraudimo kursinis darbas
KategorijaDraudimas
TipasKursiniai darbai
Apimtis33 puslapiai 
Literatūros šaltiniai10 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis99.44 KB
Autoriusjurgita
Viso autoriaus darbų7 darbai
Metai2003 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Draudimo paslaugos samprata klasifikacija vystymasis bei draudimo paslaugu kainodaros formavimo aspektai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 33 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2003 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą