Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Draudimas>Gyvulių draudimas AB "Lietuvos draudimas" pagrindu

Gyvulių draudimas AB "Lietuvos draudimas" pagrindu

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
Aprašymas

Santrauka. Bendrosios sąlygos. Bendrosios sąvokos. Draudėjo, draudiko ir naudos gavėjo teisės ir pareigos. Draudimo sutarties sudarymo tvarka. Draudimo įmokų dydžio apskaičiavimo tvarka ir mokėjimo pagrindai bei atsakomybė ir jų nesilaikymo padariniai. Draudimo sutarties galiojimo laikotarpis. Teisių ir pareigų pagal draudimo sutartis perleidimas. Draudimo išmoka. Ginčų tarp draudėjo ir draudiko sprendimo tvarka. Draudimo sutarčiai taikoma teisė. Draudimo sąlygos. Draudimo sąvokos. Draudimo objektas. Draudimo vieta. Draudiminiai įvykiai. Nedraudiminiai įvykiai. Draudimo suma ir draudimo vertė. Besąlyginė išskaita. Papildomos draudėjo ir draudiko teisės ir pareigos. Nuostolio nustatymas. Draudimo išmokos mokėjimas. Draudimo išmokos nemokėjimas ir mažinimas. AB "Lietuvos draudimas" vieta Lietuvos draudimo rinkoje. Išvados.

Ištrauka

Kad gyventume drąsiai ir su džiaugsmu galvotume apie ateitį, nebijotume rizikuoti – tam pakanka žinoti, kad nelaimės atveju tikrai sulauksime realios pagalbos. Jei, apsidraudę savo gyvulį, galėsime greičiau įsigyti tai ką praradome, tikrai verta šia galimybe pasinaudoti.
Nuo Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą tapo naudinga vystyti kaimo turizmą, plėsti žemės ūkį, užsiimti gyvulių verslu. Ypač tai populiarėja dėl Europos Sąjungos teikiamos Sapard paramos programos. Gyvulių verslas, kaip ir visi kiti verslai, yra rizikingas ir būtų nenaudinga juo, kaip ir dauguma kitų verslų, užsiimti, jei nebūtų teikiamos draudimo paslaugos. Todėl šiame darbe bus nagrinėjamas gyvulių draudimas AB "Lietuvos draudimo" pagrindu.
Šiame darbe aiškinamasi gyvulių draudimo samprata ir apžvelgiamos AB "Lietuvos draudimas" gyvulių draudimo taisyklės, analizuojama AB "Lietuvos draudimas" vieta Lietuvos draudimo rinkoje.
Darbo tikslas: išsiaiškinti gyvulių draudimo sampratą AB "Lietuvos draudimas" pagrindu.
Darbo objektas: AB "Lietuvos draudimas" gyvulių draudimo taisyklių Nr. 010 apžvalga.
Darbo uždaviniai:
1. Išsiaiškinti gyvulių draudimo sampratą,
2. Apžvelgti AB "Lietuvos draudimas" gyvulių draudimo taisykles Nr. 010,
3. Išanalizuoti AB "Lietuvos draudimas" vietą Lietuvos draudimo rinkoje.
Darbo metodai:
mokslinės literatūros apžvalga,
teisinių dokumentų analizė,
statistinių duomenų analizė.
AB "Lietuvos Draudimas" įmonėje draudiminiais laikomi šie įvykiai: gyvulio (gyvūno) žuvimas, dingimas, gaišimas, priverstinis paskerdimas ar sunaikinimas. Draudžiama nuo neužkrečiamų, užkrečiamų, pavojingų ir labai pavojingų ligų, taip pat gamtos sukeltų nelaimių: liūties, audros, krušos, šilumos poveikio, vagystės, piktavalės trečiųjų asmenų veiklos.AB "Lietuvos draudimas" dar ir nuo elektros srovės poveikio, žaibo, pūgos, uždusimo, žvėrių užpuolimo, ūminio apsinuodijimo nuodingosiomis žolėmis ar medžiagomis, pakliuvimo po transporto priemone ar kitų trauminių sužalojimų. Kaip išskirtine "Lietuvos draudimo" draudiminę riziką reikia paminėti – gyvatės įkirtimo ar vabzdžių sugėlimo, paskendimo.
AB "Lietuvos draudimas" savo draudimines rizikas yra suskirstęs į tam tikras grupes ir sudaręs tam tikrus rizikų derinius. Draudėjas gali pasirinkti draudimą nuo tam tikros grupės rizikų. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-05-22
DalykasDraudimo referatas
KategorijaDraudimas
TipasReferatai
Apimtis30 puslapių 
Literatūros šaltiniai7
Dydis176.95 KB
AutoriusInga
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/Dėstytojaslekt. Kęstutis Lukoševičius
Švietimo institucijaPanevėžio kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Gyvuliu draudimas AB Lietuvos draudimas pagrindu [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 30 puslapių 
  • Panevėžio kolegija / 3 Klasė/kursas
  • lekt. Kęstutis Lukoševičius
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą