Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Draudimas>Transporto priemonių kasko draudimo įvertinimas UAB "IF draudimas"

Transporto priemonių kasko draudimo įvertinimas UAB "IF draudimas"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940
Aprašymas

Baigiamajame darbe pasiektų profesinių kompetencijų sąrašas. Įvadas. UAB "If draudimas" charakteristika, struktūra ir veiklos sritis. UAB "If draudimas" įsikūrimas. Pagrindiniai bendrovės departamentai. Darbuotojų skaičius ir sudėtis. Bendrovės misija ir vizija. UAB "If draudimas" draudimo rūšis. Vieta rinkoje. UAB "If draudimas" finansinio stabilumo įvertinimas. Pagrindiniai transporto priemonių kasko draudimo aspektai. Draudimo sutarties sudarymas. Draudiminiai ir nedraudiminiai įvykiai. Kasko draudimo polisas. Kasko draudimo įmoka. Kasko draudimo išmoka. Kasko draudimo įvertinimas Lietuvos rinkoje. UAB "If draudimas" įmokų ir išmokų analizė. UAB "If draudimas" 3 pagrindinių draudimo rūšių įmokų palyginimas. Kasko draudimo įmokų ir išmokų analizė. Išvados. Santrauka. Summary.

Ištrauka

Vis labiau Lietuvoje didėja automobilių skaičius, tuo labiau didindamas automobilių draudimo būtinybę. Šiuo metu Lietuvoje pagal galiojantį Draudimo įstatymą, visi Lietuvos gyventojai privalo apsidrausti savo transporto priemones Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomu draudimu (TPVCA privalomas draudimas). TPVCA privalomas draudimas neapsaugo avarijos kaltininko automobilio ir jam nėra atlyginama žala, todėl atsiranda naujos draudimo rūšys, kaip kelių transporto priemonių savanoriškas draudimas (KASKO), nes vartotojas apsidraudęs šia draudimo rūšimi yra apsaugotas nuo patirtų nuostolių įvykus avarijai (net jei esi avarijos kaltininkas), vagystei, stichinei nelaimei ar nelaimingam atsitikimui arba dėl trečiųjų asmenų neteisėtos veikos.
Automobilių kasko draudimas yra žymiai sudėtingesnis negu privalomasis draudimas. Ši draudimo paslauga yra silpnai standartizuota, todėl kiekviena draudimo kompanija susikuria savo draudimo sąlygas, vienos – pakankamai liberalias, kitos – labiau suvaržytas apribojimais. Visa tai stipriai įtakoja draudimo kainą.
Skirtingai, nei mano daugelis žmonių, kasko draudimas neatstoja privalomojo draudimo. Kasko draudimas neatlygins mūsų padaryto nuostolio kitiems asmenims. Apdraudus savo automobilį kasko draudimu, jis bus apdraustas tik nuo draudimo taisyklėse išvardintų rizikų, o ne nuo visų rizikų, kaip daugelis mano. Todėl atsitikus įvykiui, kuris nėra įtrauktas į draudiminių įvykių sąrašą, draudimo kompanija mokėti draudimo išmokos neprivalo.

Darbo tikslas – įvertinti UAB "IF DRAUDIMAS" transporto priemonių Kasko draudimą.
Darbo objektas – UAB "IF DRAUDIMAS"transporto priemonių Kasko draudimo įmokas ir išmokas..
Darbo uždaviniai:
1. Apibūdinti draudimo kompanija UAB "IF DRAUDIMAS"
2. Aprašyti KASKO pagrindinius taisyklių ypatumus;
3. Išanalizuoti draudimo išmokų tvarką.
4. Įvertinti Kasko draudimo įmokas ir išmokas Lietuvos rinkoje ir uždarojoje akcinėje bendrovėje "If draudimas".
5. Pateikti analizės išvadas.


Baigiamąjį darbą sudaro keturi skyriai, kurie bus pateikti tokia seka:
1. UAB "If draudimas" apibūdinimas;
2. Transporto priemonių Kasko draudimo ypatumai;
3. Kasko draudimo vieta Lietuvos ne gyvybės draudimo rinkoje 2003-2007 m.m.;
4. Kasko draudimo analizė uždarojoje akcinėje bendrovėje "If draudimas" 2003-2007 m.m..

Pirmajame skyriuje, bus aprašoma UAB "IF draudimas" įsikūrimo istorija, jos struktūrinė padėtis, susipažinsime su įmonės darbuotojais, su jų veikos pagrindais. Šiame skyriuje bus irgi paminėtą draudimo bendrovės misija, vizija. Taip pat įvertinama UAB "If draudimas" padėtis rinkoje 2005-2007 m. Ir finansinis stabilumas, tai yra likvidumo ir nuostolingumo rodikliai.
Antras skyrius bus skirtas susipažinti su Kasko draudimo pagrindiniais aspektais. Tai yra kaip sudaroma sutartis, kas yra draudiminiai ir nedraudiminiai įvykiai, kaip išmokama išmoka.
Trečiame skyriuje, bus palyginamas įmokas ir išmokas Lietuvos ne gyvybės draudimo rinkoje per 2003-2007 m.m. ir taip pat atskirai Kasko draudimo.
Ketvirtas skyrius skirtas būtent UAB "If draudimas" išmokų ir įmokų analizei per 2003-2007 m. Taip pat parodom kiekvienų metų draudimo rinkos paslaugų pasidalijimas.
Šiuose skyriuose pasistengiau kuo išsamiau išnagrinėti klausimus susijusius su draudimo bendrovės veikla ir su transporto priemonių Kasko draudimu. Išanalizuoti ir parodyti įmokų ir išmokų pasikeitimus 2003-2007 metais. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-12-04
DalykasDraudimo diplominis darbas
KategorijaDraudimas
TipasDiplominiai darbai
Apimtis38 puslapiai 
Literatūros šaltiniai11
Dydis86.16 KB
Autoriusanoccka
Viso autoriaus darbų17 darbų
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasRimantas Kleinauskas
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Transporto priemoniu kasko draudimo ivertinimas IF draudimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Diplominiai darbai
  • 38 puslapiai 
  • Vilniaus kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Rimantas Kleinauskas
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą