Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Draudimas>Lietuvos bankai ir bankų draudimo sistemos

Lietuvos bankai ir bankų draudimo sistemos

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas - bankų ir draudimo bendrovių funkcijos ir operacijos. Bankai. Centrinis Lietuvos respublikos bankas. Komerciniai bankai. Užsienio bankų skyriai. Finansavimo paslaugos. Apsidraudimo nuo valiutų rizikos priemonės. draudimas. Draudimo istorija. Draudimo bendrovių būdai. Gyvybės draudimas. Tradicinis kaupiamasis gyvybės draudimas. Panaudojimas. Paskolų gavėjų gyvybės draudimas. Ne gyvybės draudimas. Pensijų fondai kaip komercinių bankų ir draudimo bendrovių bendradarbiavimo būdai. Išvados ir rekomendacijos.

Ištrauka

Bankas – tai akcinio kapitalo pagrindu veikianti įmonė, kuri verčiasi indėlių bei kitų grąžinamų lėšų paėmimu ir paskolų teikimu bei prisiima su tuo susijusią riziką ir atsakomybę, taip pat užsiima kita įstatymams neprieštaraujančia veikla, numatyta bankų veiklą reglamentuojančiuose norminiuose aktuose.
Kad įvykdytų savo užduotis, bankas turi atlikti nemažai operacijų, kurios vadinamos bankinėmis operacijomis. Šios operacijos – ne tik banko egzistavimo šaltinis, jos sudaro prielaidas žemės ūkio bei kitų ūkio šakų egzistavimui. Bankai sau kelia dvi pagrindines užduotis: 1) pritraukti fizinių asmenų pinigines santaupas bei išbarstyti kapitalą po visą šalį; 2) perduoti kapitalą fiziniams bei juridiniams asmenims, kurie efektyviai jį panaudotų.
Bankų veikla yra labai plati. Paskutiniu metu, augant bankų sistemai bei plečiantis jų filialams, siūlomų paslaugų kiekis vis didėja: yra įvesta kreditinių kortelių sistema, firmoms suteikiamos buhalterinės paslaugos, faktorinės operacijos, finansinės nuomos, suteikiama galimybė dalyvauti finansinėse operacijose Europos rinkose, įkurtos abonentinės dėžutės dėl piniginių dokumentų inkasacijos ir t.t. Be to, bankai suteikia profesionalius patarimus dėl įmonių valdymo.
Draudimo bendrovė - tai įmonė, šio įstatymo nustatyta tvarka gavusi draudimo veiklos licencija, vykdanti draudimo, taip pat su draudimu susijusią veiklą ir įsipareigojanti draudėjui draudimo sutartyje numatytų draudiminių įvykių atvejais mokėti draudimo išmokas. Šiame įstatyme vartojamos sąvokos ‘draudimo įmonė’ ir ‘draudikas’ apima ir Lietuvos Respublikoje įsteigtą užsienio valstybės, kuri yra Pasaulinės Prekybos Organizacijos visateisė narė, draudimo įmonės filialą.
Šio darbo tyrimo objektas – bankai; jų veikla, siūlomų produktų ir paslaugų rūšys, draudimo bendrovės, jų veikla, siulomų produktų ir paslaugų rūšys.
Kursinio darbo tikslas - Lietuvoje plėtojantis laisvos rinkos sąlygoms darosi labai aktualus klausimas, susijęs su bankų ir draudimo bendrovių funkcijomis ir operacijomis. Šiame darbe mes skiriame išskirtinį dėmesį Lietuvos bankų sistemos analizei, taip pat analizuojam draudimo bendrovių veiklą. Baigiant reikia padaryti aukščiau pateiktos medžiagos analizę, surasti Lietuvos bankinės ir draudimo sistemos pliusus ir minusus, nustatyti konkurencijos tarp Lietuvos bankų ypatybes o taip pat nustatyti šiuolaikinius draudimo kompanijų paslaugų teikimo būdus, remiantis finansinė reforma, susijusia su Lietuvos įstojimu į Euopos Sąjungą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-03-05
DalykasDraudimo referatas
KategorijaDraudimas
TipasReferatai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai24
Dydis51.51 KB
Autoriuskarolis
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas12
Mokytojas/DėstytojasMaciulevičienė
Švietimo institucijaKauno Palemono vidurinė mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Lietuvos bankai ir banku draudimo sistemos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 27 puslapiai 
  • Kauno Palemono vidurinė mokykla / 12 Klasė/kursas
  • Maciulevičienė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą