Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Draudimas>Gyvybės draudimo verslo plėtros prielaidos, analizė ir perspektyvos

Gyvybės draudimo verslo plėtros prielaidos, analizė ir perspektyvos

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Įvadas. Gyvybės draudimo samprata. Gyvybės draudimo grupės. Gyvybės rizikos draudimas. Grynasis kapitalo kaupiamasis draudimas. Mišrus gyvybės draudimas. Gyvybės draudimo sutartis. Gyvybės draudimo įmoka. Draudiminis įvykis. Draudimo išmoka. Gyvybės draudimo įmonių investicinė veikla. Gyvybės draudimo įmokų apmokestinimas. Gyvybės draudimo rinka. Gyvybės draudikai. Gyvybės draudimo sutartys. Koncentracija. Pensijų kaupimas. Išvados.

Ištrauka

Žmogaus gyvybė neįkainojama, ir jokie pinigai ar draudimas niekada jos neatstos. Nuo pat atsiradimo pradžios draudimo veikla rizikoms, susijusioms su asmens gyvybe, sveikata, skyrė didelį dėmesį.
Gyvybės draudimo atsiradimas yra sietinas su senovės Romos imperijoje veikusiomis kolegijomis – "collegia". Šių įstaigų vykdoma veikla buvo panaši į šiuolaikinį laidotuvių išlaidų draudimą. Seniausia iki šių dienų išlikusia gyvybės draudimo sutartimi galima laikyti 1430 metais Italijos mieste Genujoje sudarytą draudimo sutartį, kurioje buvo kalbama apie nėščias moteris ir vergus.
Gyvybės draudimas – tai ne tik pinigų kaupimas ir palūkanos. Palūkanas už indėlį jūs galite gauti kiekviename banke, tačiau gyvybės draudimas garantuoja paramą nelaimingų atsitikimų, kritinių ligų ir mirties atveju. Gyvybės draudimas tikrai suteiks finansinę paramą ištikus nelaimei - išmokės pinigų sumą apdraustojo asmens mirties atveju. Ši parama būtina tiems, kurie neturi sukauptų lėšų, reikalingų įvykus nelaimei. Gyvybės draudimas turi daugybę funkcijų, bet pagrindinė – išmoka mirties atveju. Taip pat išmokama tam tikra pinigų suma traumų ar kritinių ligų atvejais.
Gyvybės draudimas – tai gyvybės draudimo rūšys, skirtos užtikrinti jūsų ir jūsų artimųjų ateičiai. Kiekviena gyvybės draudimo rūšis turi savo privalumų ir minusų, todėl jums labiausiai tinkanti rūšis priklauso nuo kiekvieno poreikių.
Gyvybės draudimas garantuoja išmoką apdraustojo ligos ar mirties atveju. Taigi ištikus nelaimei šeima bus apsaugota nuo nepriteklių. Tuo pasirūpinti reikia dabar – kai viskas yra gerai. Nedidelės gyvybės draudimo įmokos užtikrins ramią jūsų ir jūsų šeimos ateitį.
Gyvybės draudimas – turtinių interesų, susijusių su fizinio asmens gyvybe ir (ar) kapitalo kaupimu, draudimas, kai dėl draudiminių įvykių – apdraustojo mirties, draudimo sutartyje nustatyto termino pasibaigimo ar kitokio draudiminio įvykio mokamos vienkartinės arba periodinės draudimo išmokos. (Lietuvos Respublikos draudimo įstatymas).
Darbo objektas: gyvybės draudimas.
Darbo tikslas: kuo detaliau aptarti gyvybės draudimo verslo subtilybes, perspektyvas bei plėtros tendencijas tarp žmonių bei Lietuvoje.
Darbo uždaviniai:
1. gyvybės draudimo samprata ir skirstymas;
2. išskirti grynojo gyvybės rizikos draudimą, grynojo kapitalo kaupiamąjį draudimą ir mišraus gyvybės draudimą;
3. apžvelgti gyvybės draudimo sutartis, šio draudimo įmokas bei išmokas;
4. apžvelgi gyvybės draudimą Lietuvoje ir jo perspektyvas.
Darbo metodai: sintezės – išvadų metodas, mokslinės literatūros ir statistinių duomenų analizė.
Naudojama literatūra: įvairi mokslinė literatūra, internetiniai puslapiai, ataskaitų duomenys. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasDraudimo referatas
KategorijaDraudimas
TipasReferatai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7
Dydis342.25 KB
AutoriusAušra
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/Dėstytojasa. A. Lezgovsko
Švietimo institucijaKlaipėdos Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Gyvybes draudimo verslo pletros prielaidos analize ir perspektyvos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 24 puslapiai 
  • Klaipėdos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • a. A. Lezgovsko
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą