Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Draudimas>Profesinė praktika: UAB "IF draudimas"

Profesinė praktika: UAB "IF draudimas"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas – išmokti apskaičiuoti draudimo įmokas, žalas, gilinti sukauptas teorines žinias ir formuoti praktinius įgūdžius. Draudimo bendrovė "if" draudimas. Pastatų draudimo sutarties sudarymas bei žalų reguliavimas. Draudimo būdas visa verte. Namų turto draudimo sutarties sudarymas bei žalų reguliavimas. Draudimas visa verte. Transporto priemonių draudimo sutarties sudarymas bei žalų reguliavimas. Draudimas proporciniu būdu. Įmonių turto draudimo sutarties sudarymas bei žalų reguliavimas. Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų draudimo sutarties sudarymas bei žalų reguliavimas. Išvados.

Ištrauka

Darbo aktualumas: Per visą civilizacijos raidą žmogaus gyvenimui ir veiklai labai didelę reikšmę turėjo baimės jausmas, siekimas pačiam būti saugiam, apsaugoti savo artimuosius ir turtą. Jau nuo labai senų laikų žmonės savo saugumo padidinimui, galimų rizikų sumažinimui ėmė taikyti įvairius draudimo elementus ir formas. Draudimo veikla yra finansinė ūkinė veikla, kuria siekiama apsaugoti fizinių ir juridinių asmenų turtinius interesus, įvykus draudimo sutartyje numatytiems įvykiams. Draudimas - teisėje ir ekonomikoje yra rizikos valdymo priemonė, naudojama apsisaugoti nuo galimų finansinių nuostolių rizikos. Draudimo objektai – turtas, sveikata, gyvybė. Akivaizdu, kad draudimas yra kone vienintelė apsauga nuo finansinių nuostolių.

Darbo tikslas – išmokti apskaičiuoti draudimo įmokas, žalas, gilinti sukauptas teorines žinias ir formuoti praktinius įgūdžius..
Darbo uždaviniai:
1. apskaičiuoti įvairių draudimo rūšių įmokas;
2. sureguliuoti žalas;
3. nustatyti draudimo išmoką;
4. aptarti draudimo variantą.
Darbo metodas – teorinės literatūros, mokslinės medžiagos analizė.
"If" yra pirmaujanti ne gyvybės draudimo draudimo bendrovė Šiaurės regione, turinti maždaug 3,6 milijono klientų. 2008 metais bendros pajamos iš įmokų siekė 39 milijardų Švedijos kronų. Šiuo metu įmonėje dirba apie 6 900 darbuotojų. "If" priklauso Suomijos Sampo grupei.
Didžiausias "If" klientų segmentas – privatūs asmenys, kurių įmokos sudaro 48 procentus pajamų iš draudimo įmokų. Skandinavijos šalyse "If" turi 3 milijonus klientų ir yra rinkos lyderis, siūlantis platų ne gyvybės draudimo paslaugų asortimentą. Privatiems klientams "If" siūlo tokias ne gyvybės draudimo rūšis: namų, transporto priemonių ir sveikatos (pavyzdžiui, vaikų ar suaugusiųjų gyvybės draudimą ir draudimą nuo nelaimingų atsitikimų). Taip pat specialų draudimą kelionėms, sodyboms bei naminiams gyvūnams ir įvairių draudimo paketų konkretiems klientų segmentams: senjorams, jaunimui ar jaunoms šeimoms. Vienas svarbiausių kriterijų, užtikrinančių verslo sėkmę dirbant su privačiais klientais, yra greitas ir kokybiškas žalų reguliavimas bei administravimas. "If" tikslas - sutvarkyti kuo daugiau žalų per 24 valandas.
Verslo draudimo segmente "If" yra rinkos lyderė Skandinavijoje. Didžioji dalis klientų - mažos ir vidutinės įmonės, turinčios iki 500 darbuotojų. Skandinavijoje teikiame paslaugas 330 000 klientų, kurių įmokos sudaro apie 30 procentų visų surenkamų įmokų. Verslo klientų segmentui "If" siūlo turto, civilinės atsakomybės, transporto priemonių, personalo ir kitas draudimo paslaugas.
Pramonės įmonių segmente "If" turi apie 1 000 klientų, kurie grupei atneša apie 16 proc. visų surenkamų įmokų. Klientai – stambios pramonės įmonės su sudėtingais draudimo poreikiais. Stambioms pramonės įmonėms "If" siūlo specialų draudimą ir rizikos sprendimus. Pagrindiniai šiam segmentui siūlomi produktai yra turto, transporto ir civilinės atsakomybės draudimas, taip pat darbuotojų draudimas nuo nelaimingų atsitikimų bei darbdavio atsakomybės draudimas [1]. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2010-01-14
DalykasDraudimo praktikos ataskaita
KategorijaDraudimas
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis34 puslapiai 
Literatūros šaltiniai9 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis70.28 KB
Autoriustete
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2009 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasPažerienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Profesine praktika draudimo bendroveje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą