Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Draudimas>Draudimo bendrovių palyginimas: UAB "Aig life" ir UAB "Sampo life Lietuva"

Draudimo bendrovių palyginimas: UAB "Aig life" ir UAB "Sampo life Lietuva"

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Įvadas. Draudimo bendrovių istorija ir veikla. "Sampo life Lietuva" istorija ir veikla. "Aig life" istorija ir veikla. Draudimo bendrovių draudimo rūšys. UAB "SAMPO life Lietuva" draudimo rūšys. UAB "Aig life" draudimo rūšys. Draudimo objektai. "Sampo life Lietuva" ir "Aig life" draudimo objektai. "Sampo life Lietuva" draudžiamieji ir nedraudžiamieji įvykiai. "Aig life" draudžiamieji ir nedraudžiamieji įvykiai. Draudimo įmokos, skaičiavimas, mokėjimo periodiškumas."Sampo life Lietuva" draudimo įmokos, skaičiavimas, mokėjimo periodiškumas. Aig life" draudimo įmokos, skaičiavimas, mokėjimo periodiškumas. Finansiniai rezultatai. "Sampo life Lietuva" ir "Aig life" finansiniai rezultatai. Vartotojų ir draudikų ginčai. Svarbu žinoti. Kreipimasis dėl ginčo išnagrinėjimo. Ginčo nagrinėjimas. Išvados.

Ištrauka

Draudimas – ekonominių priemonių visuma, padedanti apsaugoti žmogų ar įmonę nuo finansinių nesėkmių, praradus ar sugadinus turtą vagystės, gaisro ar stichinių nelaimių atvejais, žuvus ar susižalojus dėl nelaimingų atsitikimų.
Draudimas yra įstatymo ar sutarties pagrindu kilęs teisinis santykis, kurio turinį sudaro materialinės žalos finansinis kompensavimas. Draudimas turi tą reikšmę, kad baimės jausmą leidžia pakeisti saugumo jausmu.

Manoma, kad draudimo veikla, kaip ją suprantame šiandien, ėmė formuotis ankstyvaisiais viduramžiais. Tačiau pavienių draudimo veiklos pavyzdžių buvo sutinkama ir kur kas senesniais laikais. Kelionės, prekių gabenimas jūra ir sausumos keliais buvo susiję su nemažais pavojais. Tai buvo prielaidos lėmusios saugumo poreikį ir paieškas būdų šiam saugumui užtikrinti. Jau gilioje senovėje galime pamatyti pirmąsias draudimo apraiškas. Seniausios draudimo taisyklės, kurios pasiekė mūsų laikus, išdėstytos vienoje iš Talmudo knygų.
Remiantis istoriniais šaltiniais, draudimo gimtine reikėtų laikyti senovės Kiniją. Apie 4500 metų pr. K. pirkliai gabeno laivais krovinius vandeningomis upėmis, ne visi iš jų pasiekdavo tikslą. Tokios situacijos neretai kartodavosi, todėl vertė ieškoti išeities. Pirkliai būrėsi į laikinas sąjungas. Nuskendus kroviniui nuostoliai nebūdavo tokie dideli, nes laivui nuskendus, nuostolius patirdavo visi sąjungos nariai. Šie pirkliai savo išmintingais sprendimais pradėjo svarbią veiklos sritį. Tad jau nuo senovės draudimo veiklos steigimą lėmė šios priežastys: bendra rizika, kolektyvinis dėl jos patirtų nuostolių padengimas, tarpusavio pagalba, tai buvo pagrindinė draudimo idėja. Ir ši idėja tapo labai reikalinga ir ją naudojame XXI amžiuje.
Analizės tikslas – palyginti, abi draudimo įmones.
Analizės objektai – UAB ,,AIG life", UAB ,,Sampo life Lietuva" draudimo bendrovės.

Uždaviniai:

1. Paanalizuoti UAB ,,Sampo life Lietuva" vaikų kaupiamąjį draudimą.
2. Paanalizuoti UAB ,,AIG life" vaikų kaupiamąjį draudimą.
3. Palyginti abi draudimo rūšis.

Darbo metodai: informacinių šaltinių analizė, lyginamoji duomenų analizė. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasDraudimo namų darbas
KategorijaDraudimas
TipasNamų darbai
Apimtis12 puslapių 
Literatūros šaltiniai3
Dydis27.26 KB
AutoriusMigle
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/Dėstytojaslekt. A. Spudys
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasSveikatos mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Draudimo bendroviu palyginimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 12 puslapių 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • lekt. A. Spudys
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą