Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Draudimas>Socialinis draudimas (2)

Socialinis draudimas (2)

  
 
 
12345678910
Aprašymas

Socialinio draudimo namų darbas. 1 klausimas. Išvardinkite privalomojo socialinio draudimo įmokų dydžius mokamus asmenų, dirbančių ne pagal darbo sutartis. Valstybinio socialinio draudimo vykdymas 2011 metais. 2 klausimas. Nurodykite dydžius, nuo kurių priklauso vienkartinės kompensacijos dydis dėl nelaimingo atsitikimo darbe. 3 klausimas. Pateikite senatvės pensijos sudėtines dalis. Nuo kokių paramentrų priklauso papildomos pensijos dalies dydis? 4 klausimas. Apibūdinkite Sveikatos draudimo fondo biudžetą. Išvardinkite draudėjų ir apdraustųjų privalomų įmokų dydžius į Sveikatos draudimo fondą. 5 klausimas. Apskaičiuokite motinystės pašalpą pagal žemiau pateiktus duomenis.

Ištrauka

Mokėtojas
1) Kandidatai į notarus (asesoriai), asmenys, atlygintinai einantys narystės pagrindu renkamąsias pareigas ar paskirti į apygardų, miestų, rajonų, apylinkių rinkimų ir referendumo komisijas.
2) Valstybės politikų ir valstybės pareigūnų darbo apmokėjimo įstatyme, Teisėjų atlyginimų įstatyme ir Valstybės tarnybos įstatyme nurodyti valstybės politikai, teisėjai, valstybės pareigūnai, valstybės tarnautojai (išskyrus valstybės tarnautojus, nurodytus VSD įstatymo 4 straipsnio 2 dalyje), Asmenų delegavimo į tarptautines ir Europos Sąjungos institucijas ar užsienio valstybių institucijas įstatyme nurodyti asmenys, kuriems darbo užmokestį ir nuo jo socialinio draudimo įmokas moka asmenį delegavusi Lietuvos Respublikos deleguojančioji institucija, taip pat gaunantys darbo užmokestį Seimo, Seimo pirmininko, Respublikos Prezidento ar Ministro Pirmininko skiriami į pareigas asmenys; ...

Rašto darbo duomenys
DalykasDraudimo namų darbas
KategorijaDraudimas
TipasNamų darbai
Apimtis9 puslapiai 
Literatūros šaltiniai9
Dydis29.8 KB
AutoriusDomaxxx
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2011 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasIlona Skačkauskienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Socialinis draudimas (2) [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 9 puslapiai 
  • Vilniaus kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Ilona Skačkauskienė
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą