Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Draudimas>Investicinio gyvybės draudimo palyginamoji analizė: UAB "Aviva Lietuva gyvybės draudimas" ir UAB "Swedbank gyvybės draudimas"

Investicinio gyvybės draudimo palyginamoji analizė: UAB "Aviva Lietuva gyvybės draudimas" ir UAB "Swedbank gyvybės draudimas"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

Įvadas. Trumpa draudimo bendrovės istorija ir vykdoma veikla. Faktai apie "Aviva" bendrovę. Faktai apie "Hansabank" bendrovę. Draudimo rūšies apibūdinimas: investicinis gyvybės draudimas. UAB "Aviva Lietuva gyvybės draudimas". Kodėl verta draustis investiciniu draudimu? Kokiomis investavimo galimybėmis galėsite naudotis? UAB "Swdbank gyvybės draudimas. Kodėl verta draustis investiciniu gyvybės draudimu? Kokiomis investavimo galimybėmis galėsite naudotis? Kada ir kokias gausite draudimo išmokas? "Swdbank gyvybės draudime" naudositės lanksčiomis sąlygomis. Draudimo objektai. Draudiminiai ir nedraudiminiai įvykiai. Draudimo įmokos, jų skaičiavimas ir mokėjimo periodiškumas. UAB "Aviva Lietuva gyvybės draudimas". UAB "Swedbank" gyvybės draudimas". Draudimo išmokos ir jų išmokėjimo tvarka. UAB "Aviva Lietuva gyvybės draudimas". Draudimo išmoka draudimo laikotarpio pabaigoje. Draudimo išmoka Apdraustojo mirties atveju. Draudimo išmoka Apdraustojo mirties dėl nelaimingo atsitikimo atveju. Draudimo išmokų Apdraustojo mirties ir Apdraustojo mirties dėl nelaimingo atsitikimo apskaičiavimas ir išmokėjimas. Draudimo liudijimo vertės dalies išmokėjimas anksčiau sutartyje nustatyto termino. Pasitraukimo vertė (išperkamoji suma). UAB "Swedbank gyvybės draudimas". Draudimo išmoka draudimo laikotarpiui pasibaigus. Draudimo išmoka dėl apdraustojo mirties. Draudimo išmoka dėl traumos (sveikatos sutrikimo dėl traumos). Draudimo išmoka dėl kritinės ligos. Draudimo išmoka dėl visiško ir nuolatinio darbingumo praradimo. Sankcijos už draudimo sutarties sąlygų pažeidimus. UAB "Swedbank gyvybės draudimas". UAB "Aviva Lietuva gyvybės draudimas". Išvados ir rekomendacijos dėl draudimo bendrovės pasirinkimo.

Ištrauka

Šiais laikais investavimas užima didelę reikšmę žmonių gyvenime. Vis labiau žmonės ne tik patys uždirba pinigus, bet ir išmoksta, kad investuoti pinigai "uždirbtų jiems pinigus". Yra begalė investavimo būdų, tačiau mes pasirinkome išanalizuoti tik vieną iš jų, tai yra investicinį gyvybės draudimą.
Investicinio gyvybės draudimo dėka žmonės gali ne tik "uždirbti sau pinigus", bet ir turėti apsaugas nuo nelaimingų atsitikimų bei traumų.
Šiame darbe mes supažindinsime su investiciniu gyvybės draudimu UAB "Aviva Lietuva gyvybės draudimas" ir UAB "Swedbank gyvybės draudimas".
Darbo tikslas – susipažinti su UAB "Aviva Lietuva gyvybės draudimas" ir UAB "Swedbank gyvybės draudimas" investiciniu gyvybės draudimu ir palyginti šį draudimą paminėtose bendrovėse.
Darbo objektas: UAB "Aviva Lietuva gyvybės draudimas" ir UAB "Swedbank gyvybės draudimas" investicinis gyvybės draudimas.
Darbo uždaviniai:
• Pateikti UAB "Aviva Lietuva gyvybės draudimas" investicinio gyvybės draudimo taisykles;
• Pateikti UAB "Swedbank gyvybės draudimas" investicinio gyvybės draudimo taisykles;
• Pateikti draudimo objektus;
• Išnagrinėti ir palyginti investicinio gyvybės draudimo taisykles šiose įmonėse;
• Palyginimai abiejose įmonėse draudiminiai ir nedraudiminiai įvykiai.
Darbo metodika: palyginamoji UAB "Aviva Lietuva gyvybės draudimas" 2007 m. Gruodžio 20 d. Investicinio gyvybės draudimo "Aviva fondai" taisyklės Nr. 007/1 ir UAB "Swedbank gyvybės draudimas" 2002 m. Vasario 15 d., 2005 m. Liepos 1 d. Redakcija investicinio gyvybės draudimo taisyklių Nr. 013 analizė. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasDraudimo kursinis darbas
KategorijaDraudimas
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai2
Dydis49.55 KB
Autoriuskikute
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2009 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasVerslo fakulteto Kretingos skyrius
Failo pavadinimasMicrosoft Word Investicinio gyvybes draudimo palyginamoji analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 27 puslapiai 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą