Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Draudimas>Lietuvos Respublikos privalomojo sveikatos draudimo biudžeto sudarymas ir vykdymas

Lietuvos Respublikos privalomojo sveikatos draudimo biudžeto sudarymas ir vykdymas

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Finansų pagrindų savarankiškas darbas. Įvadas. Teorinė dalis. Sveikatos draudimas. Sveikatos draudimo rūšys. Privalomojo sveikatos draudimo finansai. Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžetas. Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto pajamos. Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto išlaidos. Privalomojo sveikatos draudimo įmokos. Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto rezervas. Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto rezervo ir kitų laikinai laisvų Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšų naudojimas. Institucijos, vykdančios privalomąjį sveikatos draudimą. Privalomojo sveikatos draudimo taryba. Valstybinė ligonių kasa. Teritorinės ligonių kasos. Praktinė dalis. Privalomojo sveikatos draudimo fondo pajamų horizontali analizė. Privalomojo sveikatos draudimo fondo pajamų vertikali analizė. Privalomojo sveikatos draudimo fondo išlaidų horizontali analizė. Privalomojo sveikatos draudimo fondo išlaidų vertikali analizė. Išvados.

Ištrauka

Nei vienas šalies gyventojas neapsaugotas nuo ligų, kurios gali padaryti didžiulių fizinių, moralinių ir materialinių nuostolių, nepakeliamų jo pečiams. Todėl valstybė, rūpindamasi visuomenės narių sveikata ir pagalba ją dalinai praradus, kaupia pinigus specialiame Privalomojo sveikatos draudimo fonde (PSD), o prireikus naudoja juos asmens sveikatos priežiūros paslaugoms apmokėti, t.y. rūpinasi sveikatos draudimu.
Darbo tikslas – Išanalizuoti Lietuvos Respublikos privalomojo sveikatos draudimo biudžeto sudarymo ir vykdymo ypatumus ir pateikti Lietuvos Respublikos privalomojo sveikatos draudimo fondo pajamų ir išlaidų 2007-2009m. laikotarpio vertikalią ir horizontalią analizes.
Uždaviniai:
1. Išanalizuoti Lietuvos Respublikos privalomojo sveikatos draudimo biudžeto sudarymą ir vykdymą;
2. Aptarti svarbiausias Lietuvos Respublikos privalomojo sveikatos draudimo biudžeto sudarymo ir vykdymo problemas.
3. Išsiaiškinti kaip kito LR privalomojo sveikatos draudimo fondo pajamos ir išlaidos 2007-2009m. laikotarpiu.
4. Sužinoti iš kur buvo gauta daugiausiai lėšų ir kur buvo patirta daugiausiai išlaidų.
Mūsų darbe bus pateikiama Lietuvos Respublikos privalomojo sveikatos draudimo biudžeto sudarymo ir vykdymo analizė, išanalizuota Lietuvos Respublikos privalomojo sveikatos draudimo biudžeto pajamos ir sąnaudos, atlikta vertikalioji ir horizontalioji analizės.

Socialiniai pokyčiai, politinės ir ekonominės reformos įpareigoja sveikatos politikos strategus dar labiau rūpintis Lietuvos žmonių sveikata, aktyviai ir kūrybiškai tęsti nepriklausomybės metais pradėtą sveikatos apsaugos reformą. Šiandien jau visi – ir Seimas, ir Vyriausybė, ir sveikatos priežiūros specialistai, ir visuomenė – supranta, kad investicija į sveikatą yra investicija į ekonominį ir socialinį valstybės suklestėjimą, investicija į ateitį.
Šalies žmonių sveikata priklauso nuo socialinių ir ekonominių sąlygų, o nuo žmonių sveikatos – valstybinis ekonominis klestėjimas. Tik sveiki žmonės gali produktyviai dirbti, aktyviai dalyvauti ekonominiame, socialiniame ir politiniame gyvenime. Piliečių sveikata yra šalies pažangos matas. Sveikatos apsaugos ministerijai tenka labai atsakingas vaidmuo – rūpintis Lietuvos žmonių sveikata.
Sveikatos priežiūros organizatoriai valstybinėse institucijose, savivaldybėse ir apskrityse bei sveikatos priežiūros įstaigose turi siekti, kad žmonėms būtų teikiamos kokybiškos medicinos paslaugos, racionaliai naudojami finansai, personalo, technologijų ir kiti ištekliai. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasDraudimo namų darbas
KategorijaDraudimas
TipasNamų darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai3
Dydis268.88 KB
AutoriusVilija
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2011 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasPaliulienė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasEkonomikos ir teisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Lietuvos Respublikos privalomojo sveikatos draudimo biudzeto sudarymas ir vykdymas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 20 puslapių 
  • Kauno kolegija / 1 Klasė/kursas
  • Paliulienė
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
-2
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą