Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Draudimas>Įmonės veikla: draudimas "ERGO Lietuva"

Įmonės veikla: draudimas "ERGO Lietuva"

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas: ergo Lietuva įmonės veikla. Ergo Lietuva draudimo pristatymas. Gyvybės draudimo samprata. Gyvybės draudimo funkcijos. Gyvybės draudimo rinka. Gyvybės draudimo įmokų augimas ir jo priežastys. Pensijų reforma. Gyvybės draudimo išmokų dinamika ir pelno bei nuostolių įvertinimas. Gyvybės draudimo problemos ir ateities perspektyvos. Draudimo įmonių ir bankų paslaugų susiliejimas. Brokerių ir kitų draudimo specialistų kvalifikacijos kėlimo problema. Neigiamo draudėjų požiūrio į gyvybės draudimą keitimas. Išvados.

Ištrauka

Yra sakoma, kad žmogus per gyvenimą turi pasodinti medį, pastatyti namą ir užauginti vaiką. Kad gyvenimas būtų išties ramus ir pilnavertis - apdrausti visą savo turtą. Manau, jog niekas nenori prarasti to, ką kūrė ir kaupė visą gyvenimą, todėl visiems reiktų susimąstyti, kada verta drausti savo būstą? Didžiąją gyvenimo dalį praleidžiame namuose, o juose esantys daiktai suteikia jaukumo ir patogumo. Norėdami džiaugtis ramybe, turime pasirūpinti būsto saugumu. Vienas geriausių būdų tai padaryti – apdrausti namus ir juose esantį turtą. Draudikai priskiria šią paslaugą prie populiarių paslaugų, nors šiuo metu turto draudimu pasirūpina toli gražu ne kiekvieno namo ar buto šeimininkas. Draudimo paslaugas gyventojai dažniausiai įvertina tik tuomet, kai į bėdą patenka kuris nors giminaitis arba šalia gyvenantis kaimynas. Žmogus nusprendęs apsidrausti, turi žinoti, kokią kompaniją jam rinktis geriausia.
Darbo tikslas: ERGO LIETUVA įmonės veikla.
Darbo objektas: Susipažinti su ERGO LIETUVA gyvybės draudimu.
Darbo uždaviniai:
Aptarti įmonės veiklą ;
Susipažinti su Gyvybės draudimo rinka.
Apibūdinti Gyvybės draudimo problemas ir ateities perspektyvas.
Darbo metodas: mokslinės literatūros analizė ir ERGO Lietuva įmonės duomenų analizė.
Darbo praktinė reikšmė: suteikia gebėjimus analizuoti ir susisteminti gautus duomenis.
ERGO yra viena didžiausių draudimo grupių Baltijos šalyse, veikianti gyvybės ir ne gyvybės draudimo rinkose Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. ERGO šiose šalyse aptarnauja daugiau nei 400 tūkst. klientų. 2004 m. buvo centralizuotas ERGO draudimo grupės valdymas visose Baltijos šalyse. Šiuo metu ERGO yra vienintelė tarptautinė kompanija, kuri turi bendrą visoms Baltijos šalims valdybą. Grupės valdybą sudaro: ERGO Baltijos šalių valdybos pirmininkas Dr. Kęstutis Bagdonavičius (Lietuva), valdybos nariai: Saulius Jokubaitis (Lietuva), Darius Kremensas (Lietuva), Sergej Vahnitski (Estija), Marek Zacek (Estija), Ingrida Kirse (Latvija), Evija Čima (Latvija) ir Deniss Sazonovs (Latvija). ERGO draudimo grupė yra viena Lietuvos draudimo rinkos lyderių. Grupė vienintelė Lietuvoje veikia visose draudimo srityse: ne gyvybės draudime, gyvybės draudime, sveikatos draudime ir pensijų kaupime. ERGO grupė šalyje vienija bendroves "ERGO Lietuva" ir "ERGO Lietuva gyvybės draudimas". "ERGO Lietuva" sėkmingai veiklą vykdo jau nuo 1991 m. Tai yra antra pagal dydį Lietuvos ne gyvybės draudimo bendrovė, turinti tvirtas pozicijas transporto, turto, civilinės atsakomybės ir kitose draudimo rūšyse. "ERGO Lietuva Gyvybės draudimas" yra seniausias draudimo tradicijas turinti ir ilgiausiai Lietuvos rinkoje veikianti gyvybės draudimo įmonė. Bendrovę 1995 metais įsteigė Vokietijos draudimo kompanija "Alte Leipziger". ...

Rašto darbo duomenys
DalykasDraudimo referatas
KategorijaDraudimas
TipasReferatai
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai8
Dydis49.72 KB
Autoriuslaima
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasKrasauskas
Švietimo institucijaVakarų Lietuvos verslo kolegija
FakultetasŠiaulių fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones veikla draudimas ERGO Lietuva [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 16 puslapių 
  • Vakarų Lietuvos verslo kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Krasauskas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą