Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Draudimas>Transporto priemonių (kasko) draudimo palyginamoji analizė: "PZU Lietuva" ir UADB "Industrinis garantas"

Transporto priemonių (kasko) draudimo palyginamoji analizė: "PZU Lietuva" ir UADB "Industrinis garantas"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas: susipažinti su UAB "PZU LIETUVA" ir UADB "Industrinio garanto" transporto priemonių KASKO draudimu ir palyginti šį draudimą paminėtose bendrovėse. Draudimo bendrovių istorija ir vykdoma veikla. Draudimo rūšies apibūdinimas: transporto priemonių Kasko draudimas. Draudimo bendrovių palyginamoji analizė. Draudžiamieji įvykiai. Nedraudžiamieji įvykiai. Draudimo įmokos, jų skaičiavimas bei mokėjimo periodiškumas. Draudimo įmoka . Draudimo išmokos. Sankcijos už draudimo sutarties sąlygų pažeidimus. Draudimo priežiūros komisijos statistiniai duomenys apie draudimo sutarčių skaičių, įmokas bei išmokas. Išvados ir rekomendacijos dėl draudimo bendrovės pasirinkimo.

Ištrauka

Įvykus eismo įvykiui dažniausiai nuostolių patiria abi pusės, tačiau transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomas draudimas užtikrina žalos atlyginimą ar nuostolių kompensavimą tik nukentėjusiajam. Apsidraudus KASKO draudimu nuostoliai bus atlyginti pačiam apdraustos transporto priemonės savininkui patyrus žalą dėl vagystės ar bet kokio kito staiga ir netikėtai įvykusio atsitikimo, kurio nėra nedraudžiamųjų sąraše. Todėl žmones savanoriškai nusprendžia apdrausti savo transporto priemones KASKO draudimu, kad apsaugoti transporto priemonės savininką ir/ar valdytoją nuo galimų patirtų nuostolių, susijusių su transporto priemonės, jos dalių, papildomos įrangos ir/ar bagažo sugadinimu ar praradimu.
Temos aktualumas. KASKO draudimą siūlo įvairios draudimo bendrovės, jos skiriasi sutarties sąlygomis: įmokų dydžiu, galiojimo vieta (Lietuva ar ES), nedraudiminiais įvykiais, išmokų mokėjimo greičiu, aptarnavimu ir t.t. Todėl labai svarbu renkantis KASKO draudimą atkreipti dėmesį į bendrovių sąlygas, bei palyginti įmokų bei išmokų mokėjimo tvarką, kad pasirinkti labiausiai Jums tinkantį, optimalų draudimo variantą .
Darbo tikslas: susipažinti su UAB "PZU LIETUVA" ir UADB "Industrinio garanto" transporto priemonių KASKO draudimu ir palyginti šį draudimą paminėtose bendrovėse.
Darbo uždaviniai:
Palyginti UAB "PZU LIETUVA" ir UADB "Industrinio garanto" draudimo bendrovių istoriją bei vykdomą veiklą;
Apibūdinti kelių transporto priemonių draudimo rūšį – KASKO draudimą;
Atlikti draudimo bendrovių palyginamąją analizę
Pateikti išvadas ir rekomendacijas dėl draudimo bendrovės pasirinkimo
Darbo objektas: UAB "PZU LIETUVA" ir UADB "Industrijos garantas" transporto priemonių KASKO draudimas.
Darbo metodika: UAB "PZU LIETUVA" 2010 m. birželio 30 d. transporto priemonių draudimo taisyklių Nr. 049 ir UADB "Industrijos garantas" 2010 m. kovo 24 d. kelių transporto priemonių draudimo taisyklių Nr. 030 palyginamoji analizė ir konkrečių pasiūlymų iš šių draudimo bendrovė palyginamoji analizė. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasDraudimo referatas
KategorijaDraudimas
TipasReferatai
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7
Dydis455.21 KB
Autoriusjevgenija
Viso autoriaus darbų12 darbų
Metai2011 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasLekt. A. Spudys
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Transporto priemoniu (kasko) draudimo palyginamoji analize[speros.lt] [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 23 puslapiai 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Lekt. A. Spudys
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-3
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą