Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Draudimas>Bendrosios civilinės atsakomybės draudimo palyginamoji analizė "PZU Lietuva" ir "BTA draudimas"

Bendrosios civilinės atsakomybės draudimo palyginamoji analizė "PZU Lietuva" ir "BTA draudimas"

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įvadas. Bendroji civilinė atsakomybė. UAB "PZU Lietuva" draudimas. UAB "PZU Lietuva" rekvizitai ir istorija. UAB "PZU Lietuva" vizija, misija, vertybės. UAB "BTA draudimas" draudimas. "BTA draudimas" rekvizitai ir istorija. UAB "PZU Lietuva" vizija, misija, vertybės. Bendrosios civilinės atsakomybės draudimo UAB "PZU Lietuva" IR "BTA draudimas" palyginamoji analizė. Draudimo objektas. Draudžiamieji įvykiai. Nedraudžiamieji įvykiai. Draudimo įmoka ir jos skaičiavimas. Draudimo įmoka, jos sumokėjimo tvarka. Draudimo išmokos mokėjimas. Draudėjo teisės ir pareigos. Draudimo sutarties nutraukimo, pakeitimo ir pasibaigimo tvarka ir terminai. Išvados.

Ištrauka

Lietuvoje sparčiai vystantis draudimo verslui, draudimo paslaugos tampa neatsiejamos nuo kitų verslo šakų. Šiuo metu Lietuvoje veikia devynios gyvybės draudimo įmonės, devyniolika ne gyvybės draudimo įmonių bei apie šimtas draudimo brokerių įmonių. Paskutiniais metais įstatymų leidėjas skyrė nemažą dėmesį draudimo teisinių santykių reglamentavimui bei Europos Sąjungos teisės aktų nuostatų perkėlimui į nacionalinę teisę. Atsižvelgiant į tai, yra tikslinga išsamiau susipažinti su draudimo veiklos ir draudimo sutartinių santykių teisiniu reguliavimu, ypatingą dėmesį skiriant draudimo skirstymui, draudimo sutarčiai bei draudimo sutartinių santykių dalyviams.
Temos aktualumas. Civilinė atsakomybė yra vienas iš pažeistos teisės gynybos būdų. Specifinis jos bruožas – turtinis pobūdis. Pažymėtina, kad būtina atskirti civilinės atsakomybės priemones nuo kitų įstatyme numatytų civilinių teisių gynimo būdų, tokių kaip teisių pripažinimas, įpareigojimas įvykdyti prievolę natūra, ginčijamo sandorio pripažinimas negaliojančiu ir kt., kurie nėra laikomi civiline atsakomybė ir gali būti taikomi drauge su civiline atsakomybe, išskyrus įstatymo numatytas išimtis.
Tyrimo objektas – Bendrosios civilinės atsakomybės draudimo UAB "PZU Lietuva" ir UAB "BTA draudimas" analizė.
Darbo tikslas – Išanalizuoti UAB "PZU Lietuva" ir UAB "BTA draudimas" bendrosios civilinės atsakomybės skirtumus ir panašumus.
Uždaviniai:
1. Išanalizuoti UAB "PZU Lietuva" ir UAB "BTA DRAUDIMAS" bendrosios civilinės atsakomybės skirtumus.
2. Išsiaiškinti kurios draudimo įmonės sąlygos yra priimtinesnės draudejui.
3. Išanalizuoti UAB "PZU Lietuva" ir UAB "BTA DRAUDIMAS" draudimo įmones bendrosios informacijos šaltiniuose.
Tyrimo metodai:
1. Mokslinės literatūros analizė.
2. Informacijos šaltinių analizė. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasDraudimo namų darbas
KategorijaDraudimas
TipasNamų darbai
Apimtis18 puslapių 
Dydis53.43 KB
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Bendrosios civilines atsakomybes draudimo palyginamoji analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Namų darbai
  • 18 puslapių 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • lekt. A. Spudys
Pasidalink su draugais