Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Draudimas>Draudimas (2)

Draudimas (2)

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. Namų turto draudimas. Draudimo objektai. Draudimo vieta. Draudiminiai ir nedraudiminiai įvykiai. Draudimo suma ir draudimo įmoka. Draudimo sutarties sudarymas ir galiojimo terminai. Draudimo išmokos. Draudimo vertė. Draudimo išmokos už vertybes apribojimai UAB "Drauda". Draudimo išmokos nemokėjimas. AB "Lietuvos draudimas" ir UAB "Drauda" bei draudimo grupių analizė pagal pasirašytas tiesioginio draudimo įmokas. AB "Lietuvos draudimas" ir UAB "Drauda" veiklos analizė pagal draudimo įmokas. AB "Lietuvos draudimas" ir UAB "Drauda" turto draudimo duomenų analizė pagal draudimo įmokas. Išvados.

Ištrauka

Kas yra Jūsų namų turtas?
Tai yra viskas, ką Jūs turite namuose: namų įrangos, apstatymo, apyvokos ir vartojimo reikmenys. Tai gali būti, pvz., baldai, buitiniai prietaisai, rūbai, o taip pat grynieji pinigai ir papuošalai. Valstybinis gyventojų turto draudimas organizuojamas visuomenės interesais. Siekiama atlyginti gyventojams gaisrų, avarijų, stichinių ir kitokių nelaimių padarytus nuostolius. Iš draudėjų įmokų, sumokėtų apdraudžiant turtą, sudaromi Valstybinio draudimo fondai, iš kurių mokamas draudimo atlyginimas.
Mūsų šalyje Valstybinis draudimas įkurtas daugiau kaip prieš 60 metų. Atsižvelgiant į gyventojų poreikius ir pageidavimus, turto draudimo sąlygos buvo nuolat tobulinamos, gerinamas gyventojų aptarnavimas. Daug dėmesio skiriama masiniam aiškinamajam darbui, nuo kurio labai priklauso draudimo paplitimas.Valstybinio draudimo įstaigos rūpinasi gyventojų turtiniais interesais ir padeda likviduoti įvairių nelaimių padarytus nuostolius. Kiekvienos rūšies turtui drausti yra atskiros taisyklės, kuriose tiksliai nusakoma, koks turtas apdraudžiamas, kokiais atvejais išmokamas draudimo atlyginimas ir kitos draudimo sąlygos.
Realybė rodo, kad kartą atsitikusi nelaimė gali sąlygoti milžiniškus nuostolius. Atsiradę nuostoliai sukelia finansinius sunkumus. Norint jų išvengti – išeitis paprasta – investicijos į apsaugą, t.y. į draudimą.
Mūsų buityje yra labai daug daiktų: baldų, drabužių, patalynės, indų, radijo aparatų, šaldytuvų ir kt. Tai įvairiausi stambūs ir smulkūs daiktai, prie kurių esame pripratę, kad dažnai jų net nepastebime. Juos įsigijome po truputį, per ilgesnį laiką, todėl dabar, apskaičiavę jų vertę, ir patys nustebtume, kad susidaro tokia didelė suma. Pasitaiko, kad dėl gaisrų, audrų ar kitokių nelaimių turtas būna sugadinamas ar sunaikinamas. Kad nepatirtume nuostolių, namų turtą patariame apdrausti.
Akcinės Bendrovės "Lietuvos draudimas" taisyklių sąlygomis apdraudžiami draudėjui bei kartui su juo gyvenantiems ir bendrai ūkį tvarkantiems šeimos nariams priklausantys namų apstatymo, apyvokos ir vartojimo daiktai, skirti naudoti asmeniniame ūkyje šeimos buitiniams ir kultūriniams poreikiams tenkinti (išskyrus didelį vienarūšių daiktų kiekį, kurie skirti realizavimui, perdirbimui ir pan.).
Uždarosios Akcinės Bendrovės "Ergo Lietuva" taisyklių sąlygos yra daug platesnės. Draudimo objektas yra turtiniai interesai, susiję su namų turto, išvardinto sekančiai valdymu, naudojimu. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasDraudimo referatas
KategorijaDraudimas
TipasReferatai
Apimtis11 puslapių 
Dydis29.07 KB
Failo pavadinimasMicrosoft Word Draudimas (2) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Pasidalink su draugais